Dzień Nauki2019-03-20
      W jedenastu salach nauczyciele przygotowali wraz z uczniami warsztaty, pokazy, gry i zabawy dydaktyczne, eksperymenty fizyczne, chemiczne, ciekawostki przyrodniczo - geograficzne oraz ćwiczenia związane z  udzielaniem pierwszej pomocy. Brali również udział w zakresie robotyki (klocki lego). Dziewięć grup pod opieką nauczycieli mogło czynnie uczestniczyć w zajęciach. Wszystkie grupy zbierały punkty z poszczególnych sal. Uczniowie podczas tych spotkań mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych. Wszystkie grupy chętnie uczestniczyły w zajęciach o czym świadczą punkty jakie uzyskali. Oto wyniki poszczególnych klas: 4a-149pkt;  4b-143pkt; 5a-116pkt; 5b-150pkt; 6ab-136pkt; 7a-138pkt; 7b- 142pkt; 8a-139pkt; 8b-146pkt.
       Rywalizację wygrała klasa 5b uzyskując największą liczbę punktów, a co za tym idzie klasa ta wygrała dzień bez pytania. Szczególne podziękowania kieruję na ręce dyrekcji szkoły, która umożliwiła nam zorganizowanie takiego dnia w naszej szkole, oraz nauczycielom i uczniom, którzy wyrazili zgodę na to, aby przygotować wspaniałe zajęcia dla uczniów poszczególnych klas i pomogli w przystrojeniu szkoły przygotowując wspaniałe gazetki okolicznościowe. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za zaangażowanie. Mam nadzieję, że ten dzień pozostanie w naszych wspomnieniach.
Opiekun Maria Matyla