Przedstawienie Walentynkowe2018-03-15

Brały w nim udział klasy VIIa, VIIb, IIa gimnazjum oraz IIIa gimnazjum. Konkurs polegał na obejrzeniu 10 kilkuminutowych scenek ze spisu filmów, który klasy otrzymały dwa miesiące wcześniej. Były to:    „Uwierz w ducha”, „Pan Tadeusz”, „Love story", „Ogniem i mieczem”, „Pretty Woman”,  „Dirty dancing”, „Janosik”,    „Notting Hill”, „Titanic", „Noce i dnie”.
             Każdej scence towarzyszyła muzyka będąca wielkim, światowym przebojem kinowym tego filmu. Udział brała cała klasa jako zespół. Po obejrzeniu scenki uczniowie na kartce udzielali odpowiedzi na kilka podstawowych pytań dotyczących danego filmu. Oprócz rywalizacji i dobrej zabawy, konkurs dostarczył wielu wzruszeń i miłych przeżyć. Najlepiej odpowiadali uczniowie klasy VII b i oni też wygrali DZIEŃ WOLNY OD PYTANIA oraz szóstki wagi 2 z języka polskiego. Konkurs przygotowała pani Maria Gajska, a w scenkach brawurowo zagrali uczniowie klasy III b gimnazjum.