Wycieczka ekologiczna do Rogozińca2018-06-11
      Uczniowie  wyjechali  do  Zespołu  Szkół  Leśnych  w Rogozińcu,  gdzie  spędzili  cudowny  czas  obcując z przyrodą. Starsi koledzy ze szkoły leśnej przygotowali  niezwykłe  zajęcia  np.  strzelanie  z łuku, rozpoznawanie gatunków drzew i obliczanie ich wieku, spotkanie w sokolarni, spacer po lesie. Czwartoklasiści spędzili w Rogozińcu cztery wypełnione niespodziankami przyrodniczymi godziny. Cała wyprawa zakończyła się smażeniem kiełbasek w przygotowanym ognisku. Zajęcia przyrodnicze w terenie okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego uczniowie w przyszłym roku również będą walczyć o miano klas ekologicznych! Dziękujemy sponsorom wyprawy oraz uczniom Technikum Leśnego w Rogozińcu z opiekunem za przygotowanie zajęć.