Konkurs recytatorski2018-04-17

6 kwietnia w bibliotece odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Mali recytatorzy”. W dwóch odsłonach, najpierw uczniowie klas I-IV, a później przedstawiciele klas V-VII, ciekawie i emocjonująco deklamowali wiersze polskich poetów. W nastrojowej atmosferze jury wysłuchało wszystkich uczestników konkursu i wyłoniło najlepszych recytatorów.
     Do gminnego etapu konkursu zakwalifikowali się:
Julia Tomiak - klasa IV
Nikodem Kubiak – klasa IV
Lena Lorenz – klasa V
Nikodem Maćkowiak – klasa V
Wiktoria Klupsz – klasa VI
Maria Milanowska – klasa VI
Olga Hajt – klasa VII
Nina Dzioch – klasa VII

Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszych artystów w etapie gminnym konkursu! 11 kwietnia w SP3 w Wolsztynie pięcioro uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych za recytację wierszy!!! Wiktoria Klupsz w kategorii klas VI zdobyła II miejsce, Nina Dzioch w kategorii klas VII i Nikodem Maćkowiak w kategorii klas V zajęli III miejsca, a Maria Milanowska (klasa VI) i Nikodem Kubiak (klasa IV) otrzymali wyróżnienia. To ogromny sukces naszej drużyny!
     Gratulujemy wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie! Dziękujemy nauczycielom, którzy wskazali naszym miłym recytatorom drogę do sukcesu. Wiktoria, Nina i Nikodem zakwalifikowali się do etapu powiatowego!Trzymamy za Was kciuki!