Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego2018-01-03

Dnia 9 grudnia 2017 roku w Sali sportowej w Obrze został rozegrany Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez UKS „Mustang”, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Obrze oraz Urząd Miasta i Gminy w Wolsztynie. W imprezie razem brało udział 25 uczestników: z Szkoły Podstawowej nr 2 w Wolsztynie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wolsztynie, ze Szkoły Podstawowej ze Starego Widzimia oraz gospodarze turnieju Szkoła Podstawowa z Obry. Po bardzo interesującej i chwilami stojącej na wysokim poziomie grze, w kategorii Szkół Podstawowych I miejsce zdobył Sammler Radosław, II miejsce zajął Bartosz Wilk, a III miejsce Igor Krawczyk. W kategorii Szkół Gimnazjalnych I miejsce zajął Oskar Tajchert, II miejsce wywalczył Kacper Nyczkowiak, a trzeci był Hubert Pełnikowski.
      Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich uczestników turnieju zostały rozlosowane drobne upominki.

red. Julita Waligóra