Wyjazd integracyjny2018-01-03

12 grudnia tuż po zakończonych zajęciach lekcyjnych młodzież z naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pojechali do Zielonej Góry na mecz Piłki Koszykowej. W ramach Ligi Mistrzów Stelmet Zielona Góra rozegrali mecz z zespołem Aris Saloniki. Pierwsza kwarta wyraźnie należała do gospodarzy. W kolejnych dwóch cały czas wysoko prowadzili Grecy. Dopiero w ostatniej odsłonie spotkania nasi wzięli się do roboty i odrobili znaczną część strat. Niestety mimo ogromnego dopingu ze strony kibiców Zielonogórzanie nie dali rady odrobić dość sporej straty punktów i ostateczny wynik 80: 72 dał zwycięstwo Grekom. Zadowoleni uczniowie jeszcze kilka dni wspominali atmosferę, jaka panowała na trybunach.