Pasowanie pierwszoklasistów2017-11-26

Przybyli na to święto rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. Wszyscy uczniowie klasy Ia i Ib zaprezentowali wierszyki, piosenki i tańce jakie nauczyli się w ciągu 3 miesięcy nauki. Po części artystycznej dzieci odgadywały zagadki przygotowane przez wychowawczynie i rzucały woreczkami do celu. Po wykonaniu tych zadań został wprowadzony sztandar szkoły i wszyscy uczniowie zaśpiewali hymn szkoły. Następnie pani dyrektor Elżbieta Błaszczyk odczytała tekst ślubowania, a pierwszoklasiści głośno go powtarzali. Po ślubowaniu pani dyrektor kolejno pasował uczniów. Panie wychowawczynie Mirosława Bimkiewicz i pani Aleksandra Hajduk wręczyły pamiątkowe dyplomy i szachy. Na koniec Mały Samorząd Uczniowski, czyli uczniowie klas III powitali młodszych kolegów i koleżanki oraz wręczyli im przygotowane upominki.