Dożynki Wiejsko - Parafialne 20172017-09-03

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, następnie korowód dożynkowy przejechał do sali wiejskiej. Tam zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste otwarcie dożynek.
     Uczniowie naszej szkoły  starali się uświetnić swoimi występami imprezę. Grupa dzieci ze szkoły podstawowej  i przedszkola przeniosła widzów w baśniowy świat. Mogliśmy obejrzeć barwne stroje dziewcząt podczas balu, taniec Księcia i Kopciuszka oraz ciężki żywot dziewczynki w domu macochy. Dzieci wykazały niezwykły talent aktorski. Następnie uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali swoje umiejętności jazdy rowerem po torze przeszkód. Do zabawy włączyli się mieszkańcy Obry, którzy z ogromnym zaangażowaniem i precyzją próbowali pokonać tor. Wszyscy doskonale się bawili, a uczestnikom konkursu i widzom dopisywał  humor.  Wielkie brawa dla wszystkich, którzy starali się umilić nam czas podczas dożynek!