Rok Szkony 2016/2017 - zakończony2017-06-30

Po Mszy świętej dziękczynnej za mijający rok szkolny odprawionej przez O. Proboszcza spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Obrze w skupieniu wysłuchali podsumowania całorocznej pracy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Wiesława Adamczak, pani Dyrektor oraz każdorazowo wychowawca wręczali nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym promowanym do następnej klasy. W tym roku nie było pożegnania absolwentów szkoły podstawowej – z racji reformy szóstoklasiści będą uczniami klasy siódmej. Uśmiechom, podziękowaniom, gratulacjom nie było końca, co widać w naszej galerii… Po gali wręczenia świadectw, nauczyciele W-F dokonali podsumowania rankingu na najlepszych sportowców, a pani J.Skrzypczak podziękowała najlepszym czytelnikom oraz tzw. ”łącznikom” bibliotecznym. Jak zawsze z radością i głośnymi brawami społeczność uczniowska przyjęła komunikat Pani Dyrektor: „Rok szkolny 2016/2017 uważam za zamknięty”.

Oglądającym galerię życzymy przyjemnych i bezpiecznych wakacji:)