Koncert kolęd2016-12-25
    Czwartek,  22 grudnia stał się okazją do głębokich wzruszeń i świątecznych emocji. Każda klasa na początku miesiąca wylosowała przygotowane przez Samorządy Uczniowskie tytuły kolęd, które  należało wykonać  właśnie  tego  dnia w  dowolnej  interpretacji.  Niby  wszystko jasne, tak  jak  przed rokiem…, a jednak trema przed występem na forum szkoły paraliżowała wielu. Próby śpiewu kolęd słyszeliśmy nie tylko na zajęciach pani Justyny Domagalskiej. Każda klasa chciała wypaść jak najlepiej. Szkolne korytarze ostatnio pobrzmiewały głosami co odważniejszych „solistów”. Swoje umiejętności gry na instrumentach  prezentowali uczniowie, których nawet koledzy  nie „podejrzewali” o taki talent – wyszukajcie naszych artystów na zdjęciach w galerii!
    Najważniejsze jednak była atmosfera świąt Bożego Narodzenia, uśmiechy, życzenia składane sobie nawzajem  i te dla wszystkich zebranych złożone przez panią Dyrektor. Każdy miał również okazję przeżyć klasową wigilię, gdzie nie brakło prezentów i życzliwych słów.