Mecz Plus ligi Cuprum Lubin - Onico Politechnika Warszawska2016-12-16
    W sobotnie popołudnie pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły pod opieka nauczycieli wychowania fizycznego udała się do Lubina na mecz Plus ligi Cuprum Lubin - Onico Politechnika Warszawska. Zanim jednak dotarliśmy na halę udaliśmy się do centrum handlowego „Cuprum” na krótki rekonesans. Mimo, że była to połowa listopada czuć było atmosferę zbliżających się świąt. W wielu witrynach sklepowych pojawiły się bożonarodzeniowe dekoracje.
    Po dotarciu do hali sportowej i odebraniu biletów zajęliśmy wyznaczone miejsca. Tym razem były one usytuowane obok najbardziej zagorzałych kibiców miejscowego klubu siatkówki. Jak można było się spodziewać był to najgłośniejszy sektor. Głośny doping oraz dudniące bębny robiły wrażenie.  Nasi uczniowie także włączyli się  w rytm fantastycznego dopingu. Po dwóch godzinach wyrównanej walki na parkiecie, gospodarze pokonali warszawski zespół na czele z Pawłem Zagumnym 3:1 w setach. Po zakończonym spotkaniu, przy odrobinie szczęścia była możliwość zdobycia autografu i zrobienia sobie selfie z zawodnikami, co udało się  wielu naszym uczniom. Po opuszczeniu hali i zajęciu miejsca w autokarze udaliśmy się w drogę  powrotną.