Dzień Chłopaka2016-10-02

W uroczysty sposób przebiegł Dzień Chłopaka w ZSG. W przeddzień czyli w czwartek 29 września odbyła się z inicjatywy nowych członków SU - dyskoteka, na której licznie bawiło się ponad 110 uczniów. Następnego dnia tj. w piątek -  klasy bardzo zaangażowały się w propozycję SU, aby wytypować tych naj…, naj…, naj…
     Atmosfera pozytywnych emocji i oczekiwania na wyniki panowała na obu apelach. W szkole podstawowej byli to chłopcy zasługujący na miano „Misterów”.
  Z kolei uczniowie gimnazjum zostali w każdej klasie nazwani inaczej – kreatywność koleżanek z klasy podparta została motywami z bajek, historii. Otrzymywali również różne insygnia, wymyślone przez płeć piękną, kojarzone z cechami charakteru, zachowaniem czy wyglądem. Wszyscy wyróżnieni otrzymali słodki upominek. Każdorazowo wręczaniu nagród towarzyszyły wierszowane rymowanki wzbudzające wiele sympatycznych reakcji.
Zobaczcie sami!