Wybory do SU 2016/20172016-09-29

We wtorek 14 IX w gimnazjum, a następnie w piątek 16 IX w szkole podstawowej przeprowadzone zostały wybory do samorządów uczniowskich. Sam moment głosowania poprzedzała akcja agitacyjna  kandydatów. Tradycyjnie na plakatach pojawiły się nowe propozycje zmian w życiu społeczności szkolnej, obietnice wyborcze. Postulowano np. organizację większej liczby dyskotek, dwa szczęśliwe numerki.

Ostateczne wyniki są następujące:

Szkoła Podstawowa:

Jan Mogielnicki – przewodniczący,

Jędrzej Waligórski - zastępca przewodniczącego,

Maria Milanowska i Amelia Szrama - sekretarz.

Przedstawicielami klas zostali także: Emilia Stelmaszyk, Antoni Orwat, Marta Poliwczak, Wiktoria Poliwczak. Opiekunami SU w tym roku szkolnym są wychowawcy klas VI: Panie Maria Matyla i Dorota Brzezińska.

Gimnazjum:

Wiktoria Wielgosz – przewodnicząca

Sandra Adamczak – zastępca

Janek Komasa – skarbnik

Martyna Reimann i Julia Brzezińska – sekretarz.

Łącznicy, reprezentanci klas to: Konrad Przybyła, Igor Czernecki, Dominika Matysiak, Maja Michalska, Jan Andrys, Radosław Pabich, Matylda Nagalska. Opiekunami są wychowawcy klas III: Pani Dorota Sobolewska i Paweł Rychły.

Życzymy owocnej pracy i ciekawych pomysłów.