Regaty Błyskawica Open.2016-09-24

Pierwszego dnia wraz z innymi zawodnikami Zrywu Wolsztyn nasi uczniowie startowali w Pamiątkowie, gdzie odbyły się regaty "Błyskawica Open".  Rywalizowało ok. 300 zawodników z 14 klubów. W wyścigu K-1 Marcin Nowacki zajął I msc. Na wyróżnienie zasługują  również Krzysztof Jokiel i Jakub Krawczyk, którzy zajeli IV msc. w swoich kategoriach wiekowych w K-1.
    Dobrze wypadły również duety: Krzysztof Jokiel i Bartek Pabich K-2 IV msc. oraz Marcin Nowacki z Dominikiem Utratą K-2 IV msc.
    Pozostali zawodnicy w swoich wyscigach uplasowali się na nastepujacych msc.:
Nyczkowiak Marcin - IX msc. K-1
Wacke Małgorzata - XI msc. K-1
Gorgiel Natalia - XIII msc. K-1
Kokociński Przemysław - XIV msc. K-1
Pabich Bartosz - XV msc. K-1
Żok Zuzanna - XVI msc. K-1
Żok Zuzanna -XVIII msc. K-1
Ciesielska Sandra, Przybyła Maria - IX msc. K-2
Żok Zuzanna, Żok Zuzanna - XI msc. K-2
Gorgiel Natalia, Ścipniak Maria- VIII msc. K-2
Kokociński Przemysław, Rybarczyk Maciej - XII msc. K-2