Zakończenie klas VI2016-06-29

Nadszedł czas na uroczyste zakończenie roku szkolnego i podsumowanie pracy uczniów klasy szóstej. Pani Dyrektor Elżbieta Błaszczyk wręczyła nagrody za najlepsze wyniki w nauce, a rodzicom listy gratulacyjne oraz podziękowania. Prymusem szkoły podstawowej została Oliwia Komasa, która otrzymała najwyższą średnią ocen z trzech lat nauki. Nagrodzone zostały również uczennice aktywnie uczestniczące w życiu szkoły i działające na rzecz Koła Misyjnego. Następnie wszystkim uczniom wręczono świadectwa ukończenia szkoły.
    Absolwenci szkoły przedstawili zabawny program artystyczny pt. KOCHAM CIĘ SZKOŁO oraz zabrali nas na nietypowa wycieczkę do Brazylii. Uczniowie podziękowali dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pozostałym pracownikom szkoły za trud włożony w edukację i wychowanie, za cierpliwość i okazaną sympatię.
    W tym roku nie było w naszej szkole kwiatów, przystąpiliśmy do akcji "Zamiast kwiatka niosę pomoc". W dniu tak uroczystym i niezwykłym nie sposób było zapomnieć o rodzicach, im także należały się ogromne podziękowania! Następnie uczniowie klasy piątej pożegnali uczniów klasy szóstej i wręczyli upominek.
    Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, w świetlicy szkolnej odbył się poczęstunek zorganizowany przez rodziców uczniów klasy szóstej.
    Drodzy absolwenci dziś odchodzicie stąd dojrzalsi, gotowi do rozpoczęcia nowego etapu życia!  ŻYCZYMY WAM POWODZENIA!