Wycieczka do Wielkopolskiego Parku Narodowego.2016-04-10

Z radością przyjęliśmy fakt, że właśnie nasza szkoła wygrała rywalizację. Opłacał się wysiłek wszystkich, ale że klasa IIB G i IIB SP przyczyniły się najbardziej do osiągnięcia prawie 10 ton zebranej makulatury, to im właśnie przypadł w udziale wyjazd do Wielopolskiego Parku Narodowego. 18 marca wyruszyliśmy żądni wrażeń i przygód, gdyż po części dydaktycznej mieliśmy również zaplanowany pobyt w kinie.
    Atmosfera parku, wystawy, krajobrazy, ciekawe egzemplarze fauny i flory zaintrygowały zarówno uczniów SP, jak i gimnazjalistów. Bardzo fachowa obsługa sprawiła, że kilka godzin dydaktycznych odkryć minęło bardzo szybko.
    Zadowoleni wróciliśmy wieczorem. Dziękujemy kolegom i koleżankom z innych klas za postawę pro ekologiczną i zaangażowanie.
    W imieniu wszystkich uczestników wyjazdu również serdecznie dziękujemy ZM Obra.
   O.Dobrowolska, P.Andrzejewska, A.Dreier, A.Kulus