Chrzest kota 20152015-10-28

W czwartek 22 października pierwszoklasiści od rana mogli przeżywać tradycyjny w Gimnazjum "Chrzest Kota". Tegoroczna edycja pod hasłem "Koty w cyrku" dostarczyła wielu zręcznościowych, magiczno-trickowych emocji. Ale nie tylko, konkurencje przygotowane przez starszych kolegów z klas II, pozwoliły sprawdzić także wiedzę o życiu szkoły.
    W zabawie wzięli udział wszyscy obecni najmłodsi gimnazjaliści i ich wychowawcy. Konkurencjom towarzyszyły cyrkowe zwierzęta i właściciele cyrku,  oceniający poszczególne zadania. Podekscytowani, wymalowani w cyrkowe, kocie kolory "pierwszaki" przenieśli się  ze szkolnych korytarzy na arenę cyrkową, a później na wspaniałą, pierwszą w tym roku dyskotekę.
    Teraz - już są oficjalnie przyjęci do społeczności gimnazjum. Zachęcamy - obejrzyjcie fotorelację "Koty w cyrku 2015"!