Dzień Sportu2015-06-23

Przez dwa dni w naszej szkole obchodzone było święto sportu szkolnego. W poniedziałek 22 czerwca swój dzień na sportowo obchodziło Gimnazjum. Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach sportowych, a także w rozgrywkach piłki koszykowej - dziewczęta, oraz piłki siatkowej - chłopcy.
     Na zakończenie dnia rozegrany został mecz piłki siatkowej między reprezentacją uczniów, a  pracownikami szkoły. W trzech krótkich setach lepsi okazali się uczniowie.
     We wtorek swoje zmagania rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej. Tutaj klasy rywalizowały w turnieju piłki ręcznej zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Mecze przeplatane były różnymi konkurencjami, wśród których przeciąganie liny cieszyło się największą popularnością. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu uczniowie bardzo dobrze się bawili, a świadomość zbliżających się wakacji sprawiła, że atmosfera była bardzo miła i wakacyjna.