Zakończenie roku szkolnego klas 6.2015-07-06

35 uczniów otrzymało świadectwa i przepustkę do gimnazjum. Część z nich uzyskała bardzo wysokie wyniki w nauce. Prymusem szkoły została Marcelina Rychła z klasy VIa, której średnia z wszystkich przedmiotów wyniosła 5,18.
    Nasi absolwenci mogli pochwalić się bardzo licznymi osiągnięciami. Marcin Nowacki jest multimedalistą w zawodach kajakarskich, wicemistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej, Norbert Kata w kategorii indywidualnej wygrał Wojewódzki Konkurs o Bezpieczeństwie w  Ruchu Drogowym (Piła 2015), Michalina Rychła w tych samym konkursie zajęła II miejsce w zespole (razem z Eryką Szymkowiak,  Norbertem Katą i Kacprem Nyczkowiakiem), osiągając sukcesy także na polu przyrodniczym i sportowym. Sukcesami mogą pochwalić się także absolwenci biorący udział w zawodach sumo, a także Maja Michalska w licznych konkursach wokalnych.
    Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, w tym także części artystycznej, na świetlicy szkolnej rodzice uczniów klas szóstych zorganizowali poczęstunek dla swoich pociech i grona pedagogicznego w podzięce za jego trud.
    ŻYCZYMY POWODZENIA W GIMNAZJUM!!!