Zakończenie klas 3 gimnazjum.2015-07-03

Na poczatku wszyscy uczniowie wraz z wychowawczyniami: panią Alicją Kałką i panią Martą Poniedziałek udali sie na Mszę Swiętą do Kościoła p. w. Św. Walentego. Później nastąpiło uroczyste zakończenie szkoły. Uczniom z najlepszymi osiągnięciami w nauce i sporcie wręczono nagrody, a ich rodzicom - listy gratulacyjne. Podziękowano również chłopakom, którzy obsługiwali przez 3 lata szkolny sprzęt nagłaśniajacy oraz uczniom godnie reprezentującym szkołę w Poczcie Sztandarowym.
     Najwszechstronniejszym Absolwentem Gimnazjum została Dominika Tomiak z klasy 3b. Uczniowie we wzruszającym programie artystycznym podziękowali za trzy lata edukacji Dyrekcji, nauczycielom i wychowawczyniom. Pani Alicja i pani Marta obdarzyły wychowanków  torebkami, w których były: chleb i sól na dalszą drog życia, grosz na szczęście oraz święty obrazek.
    Po części oficjalnej uczniowie tradycyjnie obeszli wokół budynek szkoły i złożyli kwiaty pod tablicą patrona prof. T. Tuszewskiego. Potem nastąpiła część nieoficjalna, gdzie przy torcie pożegnali Absolwentów uczniowie klasy 2a i 2b wraz z wychowawczyniami: panią Justyną Waśko i panią Joanną Maraszek.