Projekty edukacyjne.2015-06-13

W ramach projektów zorganizowano kilka konkursów matematycznych: dla uczniów klas III szkoły podstawowej „Mistrzowie rachunków”, dla klas IV „Matematyka na wesoło”, dla klas V „Postaw na cukierki” oraz „Matematyczne Statki”, dla klas VI „Matematyczne Łamigłówki”, dla uczniów klas I gimnazjum ,,Kocham Cię Matmo” i dla klas II gimnazjum „Matematyczna awantura o kasę”.
    Powstały też gry dydaktyczne „Domino matematyczne z objętością figur przestrzennych”, „Matematyczny wyścig z przeszkodami”, „Bombowa Matematyka” i „Przygoda z matematyką”.
    Grupa dziewcząt z klasy III b przygotowała prezentację „Od leniuszka do sportowego duszka – nasza droga do sukcesu” i przeprowadziła zajęcia prozdrowotne dla swoich koleżanek i kolegów.