Szkoła otrzymała 13 nowych komputerów!2015-04-17

Nadszedł czas, by uroczyście zainaugurować pracę 13 nowych komputerów, które nasza szkoła otrzymała od Rotary Club w Wolsztynie we współpracy z Burmistrzem Wolsztyna. W krótkiej, ale jakże miłej uroczystości uczestniczyli członkowie Rotary Club, Pan Burmistrz Wojciech Lis, współwłaściciel firmy INKAS z Wolsztyna, przedstawiciel Rady Rodziców, Pani Dyrektor, nauczyciele informatyki i uczniowie.
    Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali darczyńcom za doposażenie naszej sali komputerowej, a uczniowie pokazali, jak pracują z komputerem na lekcji. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę i ciasto do świetlicy szkolnej.
     Jeszcze raz bardzo dziękujemy Rotary Club i Panu Burmistrzowi, za to że dostrzeżono potrzeby naszej szkoły, a to na pewno przełoży się na podniesienie poziomu nauczania i utrzymania I miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK-TAK, w którym znowu bierzemy udział.