Turniej Wiedzy Pożarniczej.2015-03-25

W piątek 20 marca 2015 roku, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wolsztynie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIGA POŻAROM”. W turnieju uczestniczyły 34 osoby wyłonione podczas eliminacji gminnych / gm. Siedlec, Wolsztyn i Przemęt/. Nasi uczniowie Marcelina Rychła (w kategorii szkół podstawowych) oraz Marcin Flieger, Michał Flieger i Dominik Kaźmierczak (w kategorii gimnazjów) reprezentowali Gminę Wolsztyn.
    Wszyscy włożyli wiele pracy w przygotowania do konkursu: oprócz spotkań w szkole zorganizowane były szkolenia  w remizie OSP Obra, dlatego też słowa  podziękowań należą się Panu Szymonowi Tomysowi i prezesowi Panu Rafałowi Smerdce. Szczęście w turniejowych zmaganiach dopisało Dominikowi, który pokonał 14 rywali i 18 kwietnia pojedzie na eliminacje wojewódzkie do Gołuchowa w powiecie pleszewskim.
    Gratulujemy i trzymamy kciuki!