Balik karnawałowy 20152015-03-03

To już niestety „ostatki”, czyli ostatnie szaleństwa karnawałowe. 13 lutego klasy I-III wraz z wychowawczyniami bawiły się w rytm najnowszych hitów disco polo i piosenek dziecięcych na balu zorganizowanym przez Mały Samorząd Uczniowski. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale się bawiły.
     Nie brakowało księżniczek czy też dam dworu, wróżek, motyli, cyganek, kościotrupów, piratów, kowbojów, Batmanów, Supermanów. Po prezentacji strojów karnawałowych rozpoczęła się zabawa, która sprawiła wszystkim dzieciom mnóstwo przyjemności. Podczas trwania balu odbyły się różne  gry i konkursy. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w organizowanych zabawach.
    Odpowiedni klimat i dobrą zabawę zapewnili zaprzyjaźnieni DJ-e z  klas starszych. Pod koniec balu wszyscy otrzymali słodkie upominki. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.
    W ramach obchodów drugiej rocznicy nadania naszej szkole im. Misjonarzy Oblatów w klasach I-III zorganizowano konkurs „Poznajemy Afrykę z misjonarzami”. Uczniowie wykonali wiele ciekawych, estetycznych i kolorowych prac.
Nagrodzeni zostali:
Milena Tomiak Ia
Kornelia Babuszkiewicz Ib
Gabrysia Tyczyńska IIa
Klaudia Filuś IIb
Marysia Milanowska IIIa
Kacper Zalisz IIIb.
Wyróżnienia otrzymali:
kl.Ia
Amelia Sterna, Kacper Patalas, Marysia Andrys, Kornelia Lisiewicz.  Klaudia Miśko.
kl. Ib
Basia Jokiel, Oliwia Stelmaszyk, Roksana Krystians, Maria Gwóźdź, Estera Kocur.
kl. IIa
Lena Lorenz, Ola Kropidło, Dawid Pacyna, Patryk Lisiewicz, Maja Tomys.
kl. IIb
Wiktoria Poliwczak, Maja Wita, Patrycja Rybarczyk, Jaś Mogielnicki, Monika Tomys, Ewelina Orwat.
kl. IIIa
Marta Tomiak, Klaudia Rogozińska, Wiktoria Klupsz, Marta Nowak, Patryk Hylak.
kl. IIIb
Ola Poliwczak, Kamila Ławecka, Jędrzej Waligórski, Marcelina Haince, Arek Kaźmierczak.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i interesujące prace, gratulujemy zwycięzcom!