Dzień Pluszowego Misia.2014-12-04

W uroczystościach wzięły udział trzy grupy przedszkolaków, 6 klas nauczania początkowego(klasy I-III) ze Szkoły Podstawowej w Obrze oraz ulubione misie uczestników. Zajęcia w każdej grupie trwały godzinę lekcyjną.
    Po przywitaniu dzieci poznały historię pluszowego misia, a następnie przedstawiały koleżankom i kolegom swoich ulubieńców. Uczestnicy otrzymali misiowe kotyliony, wysłuchali wiersza i piosenki o Misiu Uszatku, a następnie wspólnie układali puzzle z kadrem z bajki. Potem wszystkie misie na chuście animacyjnej pojechały nad morze, gdzie przeżyły jesienny sztorm. Podczas odpoczynku, po powrocie z wycieczki dzieci wysłuchały wiersza i opowiadania o szanowaniu misiów i innych zabawek. Następnie wszyscy uczestniczyli w zabawie ruchowo-naśladowczej „Niedźwiadek” i tak jak miś z zabawy skosztowali miodu podanego na wafelkach.