Obra CUP po raz czwarty!2015-02-17

W tegorocznych zmaganiach wystartowało 18 uczestników: mieszkańców Obry, Świętna, kleryków miejscowego seminarium oraz uczniów gimnazjum. Rozgrywki odbywały się systemem grupowo – pucharowym. Zawodnicy musieli rozegrać,  aż osiem spotkań, aby znaleźć się w ścisłym finale.
    Mimo, że turniej miał charakter rekreacyjny, zawodnicy podeszli do niego bardzo profesjonalnie,a spotkanie było bardzo zacięte, obfitujące w emocje i stojące na wysokim poziomie, zwłaszcza mecz o pierwsze miejsce, w którym triumfator z poprzedniego roku, Piotr Malczewski, zmierzył się z Dariuszem Jankowskim.
    Ostatecznie zwycięzcą IV Obrzańskiego Turnieju Tenisa Stołowego tym razem został Dariusz Jankowski ze Świętna przed klerykiem Piotrem Malczewskim  i Miłoszem Klisiem, uczniem gimnazjum. Na dalszych miejscach uplasowali się: Patryk Krystians, Waldemar Jobke, Leszek Jastrząb. Wszyscy uczestnicy otrzymali  dyplomy i nagrody, zaś najlepsza trójka pamiątkowe puchary.
    Kolejna edycja jak i poprzednie została zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego  przy wsparciu Dyrekcji Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Obrze, która nieodpłatnie udostępniła salę sportową.
     Wyrazy uznania należą się też obrzańskim firmom, które od czterech wspierają tę inicjatywę, fundując nagrody dla uczestników.
    Wszystkim sponsorom organizatorzy serdecznie dziękują. Następny turniej już za rok!