Dyskoteka Andrzejkowa2014-12-04

Gdy na dworze ziąb, przenikliwy wiatr i zbliżająca się zima, w naszej szkole gorąca atmosfera! Mowa tutaj o wspaniałej dyskotece andrzejkowej, w czwartkowy wieczór 27 listopada, na której świetnie się bawiło ok. 100osób. Organizatorem były Samorząd Uczniowski z gimnazjum, a SU ze szkoły podstawowej dzielnie pomagał. Pomoc w organizacji zapewnili opiekunowie samorządów, a sposób szczególny przebiegiem imprezy zajęła się pani Alicja Kałka. Okazało się, że można się świetnie bawić i odświeżyć sprawdzone zabawy oraz  wróżby andrzejkowe.
    I tak:
- w kawiarence połączonej ze sklepikiem (sala nr3) pracował Wróżbita Maciej – w tej roli niezastąpiony Maciej Tyszka oraz można było zakupić cukierki z wróżbami, a także przebić szpilką serca z imionami płci przeciwnej. Podziękowania należą się klasie IV b, która nie tylko udostępniła swoja salę, ale także pięknie ją udekorowała.
- odbyły się konkursy tańca- na gazecie oraz z balonikami,
- wszyscy wzięli udział w zabawie pt „ Kto pierwszy zmieni swój stan cywilny” i dzielnie zmierzali za próg drzwi wejściowych,
- nie zabrakło też tańca z kwiatkiem dla wybranej dziewczyny.
 Dobrą muzykę zapewnili: Jakub Szrama, Mateusz Wolnik i Janek Andrys. Wszystkim uczestnikom i opiekunom bardzo dziękujemy i zapraszamy już za rok!