Chrzest Kota 20142014-11-10

30 października 2014r. na długo pozostanie w pamięci pierwszaków. Tego dnia niesamowitą zabawę przygotowały im klasy drugie wraz z wychowawczyniami: panią Joanną Maraszek i panią Justyną Waśko.
     Impreza przebiegała pod hasłem ”Koty na Hawajach”. W naszej szkole już od rana zrobiło się niezmiernie kolorowo. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami: panią Beatą Tomiak i panem Pawłem Rychłym spisali się na medal.
     Rywalizowali oni ze sobą w 9 konkurencjach wykazując się wiedzą, sprytem, kreatywnością i ogromnym poczuciem humoru.
     Zmagania oceniała para królewska. Natomiast przegrani musieli spojrzeć w oczy strasznemu Godżilli, który wykąpał ich w „garze oczyszczenia”. Na koniec całe gimnazjum bawiło się w dyskotece szkolnej.