Zakończenie klas VI2014-07-05

W uroczystości ukończenia Szkoły Podstawowej im. Misjonarzy Oblatów w Obrze brali udział uczniowie klas szóstych, zaproszeni goście, pracownicy szkoły oraz rodzice. Szkołę ukończyli wszyscy absolwenci obu klas. Łącznie 27 uczniów otrzymało świadectwa ukończenia II etapu edukacyjnego.
     Pięcioro z nich zdobyło świadectwa z wyróżnieniem. Wśród nich byli: Aleksandra Dreier (śr. 5,00), Agnieszka Kulus (śr. 5,27) z klasy 6b oraz Matylda Nagalska(śr. 5,55), Weronika Bensch (śr. 5,18), Sandra Adamczak (śr. 5,36), Radosław Pabich (śr. 4,82) z klasy 6a.
    Tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej otrzymała Matylda Nagalska, a Sportowcem Absolwentem został Maciej Piechocki. Po wręczeniu nagród absolwenci przedstawili krótki program artystyczny, następnie wszyscy udali się na pożegnalną kawę, podczas której goście obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą najciekawsze zdjęcia uczniów z ich pobytu w Szkole Podstawowej.