Powiatowe Mistrzostwa w biegach przełajowych szkół podstawowych2014-04-23

Uczniowie w składzie: Marta Frybel, Marcelina Rychła, Michalina Rychła, Adrian Ratajczak, Maciej Piechocki, Jan Andrys, Marcin Nowacki, Patrycja Kotlarska, Dominika Sobota, Klaudia Urbańska, Olga Grelak, Domonika Setna, Małgorzata Tomiak startowali w Powiatowych Mistrzostwach w biegach przełajowych szkół podstawowych.
     Zawody odbyły się w Mochach. Warunki atmosferyczne, które nie sprzyjały zawodnikom (deszcz i błoto) nie odstraszyły biegaczy i wszyscy stawili się na starcie.  Każdy uczeń walczył o cenne miejsce. Niestety zabrakło trochę sił aby zdobyć miejsce na podium.
    Z naszej szkoły najlepszymi zawodnikami okazali się Marcin Nowacki oraz Jan Andrys, którzy zdobyli miejsca w pierwszej dwudziestce.
    Serdecznie gratulujemy :)