Konkurs Informatyczny Tik?-Tak!. 2014-05-01

Grupa naszych gimnazjalistów w składzie Karol Wajs, Oskwarek Konrad, Wacke Filip, Mirka Jokiel, Michał Dzioch, Norbert Kwiecień i Maksymilian Nagalski stawiła się w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu, gdzie pomimo ograniczonego czasu pracy zmagała się do ostatnich sekund z zadaniami projektowymi oraz testowymi.
    Zadania uczniowie rozwiązywali w systemie on-line. Konkurs trwał 45 minut. Atmosfera konkursu była jak zwykle bardzo miła i serdeczna. Pani Ewa Sumowska koordynator regionalny konkursu wraz z komisją powołaną przez PTI,  w skład której wchodziła również Pani Maria Matyla, czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu.
    Serdecznie gratulujemy naszym uczniom za osiągnięcia w dziedzinie informatyki i technologii informacyjnej  oraz  trzymamy kciuki. Teraz będziemy oczekiwać wyników II etapu konkursu, które ukażą się niebawem.