Koncert kolęd2013-12-22

W czwartek poprzedzający przerwę świąteczno-noworoczną uczestniczyliśmy w II edycji koncertu kolędowego. Każda klasa miała okazję, aby zaprezentować swoją (bo wylosowaną dwa tygodnie wcześniej) kolędę.
     Dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i członkom Chóru ZSG nie zabrakło wprowadzeń do historii kolęd oraz informacji o tradycji świąt Bożego Narodzenia.
     Przedstawiciele uczniów wraz z przewodniczącym SU Bartoszem Białasem złożyli życzenia wszystkim zebranym. Nie zabrakło spontanicznie wywołanej brawami kolędy w wykonaniu …. nauczycieli.
    Był to wspaniały wstęp do wigilii, które następnego dnia odbyły się w gronie klas z wychowawcami. Nastrój dopisał chyba wszystkim, co potwierdzają fotografie i komentarze (w tym i na FB).