Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2013-12-09

Organizatorem zawodów był Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Obrze, UKS Mustang oraz UMiG Wolsztyn , który był głównym fundatorem nagród. W tegorocznych zmaganiach brali udział uczniowie z Gimnazjum nr1, Gimnazjum nr2 z Wolsztyna oraz gospodarze turnieju Gimnazjum z Obry. Ze względy na warunki atmosferyczne na zawody nie dotarli zawodnicy z Przemętu i Kopanicy.
    Po zakończeniu rozgrywek w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Marta Ścipniak z Gimnazjum nr2 przed Weroniką Hałą, Kingą Kryś Wiktorią Zielendą z Gimnazjum nr1 w Wolsztynie.
    W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobył Jakub Kurpisz przed Miłoszem Klisiem, Hubertem Nowakowskim i Bartoszem Białasem- wszyscy z Gimnazjum w Obrze.
    Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, tak jak pozostali uczestnicy turnieju. Serdecznie gratulujemy.