Chrzest kota 20132013-10-29

Zabawę przygotowały klasy drugie wraz z wychowawczyniami: panią Alicją Kałką i panią Martą Poniedziałek. Impreza przebiegała pod hasłem "Piknik Country czyli koty na dzikim zachodzie". Klasa 1a z wychowawczynią pania Dorotą Sobolewską oraz klasa 1b z wychowawczynią panią Justyną Waśko rywalizowały w 10 konkurencjach wykazując się wiedzą, sprytem, sprawnością oraz talentami, którym pierwszakom nie brakowało.
    Dla wychowawczyń klas pierwszych również były przewidziane konkurencje. Zmagania oceniało Jury, dyscypliny pilnowała kowbojska para Szeryf i Szeryfowa, a nad porządkiem czuwał oraz przegranych prowadził do kilkuminutowego więzienia legendarny Chuck Norris. Na koniec całe gimnazjum bawiło się wspaniale na dyskotece szkolnej. Za konsolą zasiadł słynny na całą szkołę DJ Bystry.