Dzień chłopaka 20132013-10-02

Również w tym roku nie zabrakło ciekawych inicjatyw związanych z tym dniem. Po pierwsze wszystkie dziewczyny w szkole podstawowej obowiązkowo założyły na szyje krawaty i wymalowały wąsy.
    Podczas apelu podsumowującego chłopcy wzięli udział w rywalizacji o miano ,, Klasowych Supermenów”. Rywalizowali oni udział w różnych konkurencjach takich jak : wiązanie krawata. przyszywanie guzika, rozwiązywanie krzyżówki, ale i dziewczyny musiały wykazać się zdolnościami wokalnymi, gdyż każda z klas musiała zaśpiewać piosenkę związaną z chłopakami.
    Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a miano ,,Klasowych Supermenów’’ przypadło chłopakom z klasy 4 i 5b.
    Natomiast w gimnazjum  już od rana na szkolnym korytarzu unosił się męski zapach. Dziewczęta ubrane w koszule i krawaty próbowały naśladować swoich kolegów przy dźwiękach rozbrzmiewającej na przerwach muzyki.
     Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali brzydszej części szkoły godzinę dobrej zabawy promując aktywność ruchową i męską zwinność. Chłopcy z każdej klasy mogli pokazać swoje predyspozycje sportowe uczestnicząc w kilku konkurencjach. Mogli również wykazać się talentem artystycznym wykonując makijaż swoim kolegom.
     Wszyscy świetnie się bawili, wykazali też wolę walki dlatego też dla dziewcząt nie było chłopców przegranych. Na koniec zabawy dziewczyny zaprezentowały modę męską na każdą okoliczność w nadchodzącym sezonie. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i kulturalne zachowanie.