Wybory do SU2013-09-14

Na początku września w  odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej  mogli oddać głos na jedną z czterech kandydatek.
    Najwięcej głosów uzyskała Julia Brzezińska z klasy 4 i to ona została przewodniczącą. Na zastępcę wybrano  Sandrę Adamczak z klasy 6a, na sekretarza Agnieszkę Kulus z 6b zaś Matylda Nagalska z 6a została odpowiedzialna za gazetkę.
    12 września odbyły się wybory do SU gimnazjum.   Najwięcej głosów otrzymał Bartek Białas, który został przewodniczącym. Jego zastępcą jest Jakub Komczyński, a sekretarzem Mirka Jokiel.
    Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie: Ola Omelińska, Wiktoria Prządka, Iza Weiss oraz Łukasz Łącki. Wszystkim przedstawicielom wytypowanym do Samorządu Uczniowskiego życzymy wielu pomysłów i owocnej pracy.