Czwartki lekkoatletyczne2009-09-24

Zawody te są organizowane cyklicznie. To impreza sportowa dla dzieci w wieku 10-12 lat i młodszych. Prawo startu mają wszyscy uczniowie szkoły podstawowej. Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w 2 konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Dotyczy to także zawodów finałowych w poszczególnych miastach.
    W dniu 8 i 24 września nasi uczniowie uczestniczyli w tychże zawodach sportowych. Wśród zawodników znaleźli się: Tomasz Kokot, Norbert Ciesielski, Daniel Kowalewski, Nikodem Brzeziński, Mateusz Wolnik, Patryk Grelak, Oskar Brychcy, Mateusz Piechocki, Mariusz Dulat. Natomiast grono zawodniczek reprezentowały: Daria Tomys, Mirosława Jokiel, Karolina Poniedziałek, Katarzyna Listopadzka, Patrycja Nawracała.
    Kolejne spotkanie czwartków lekkoatletycznych odbędzie się dopiero wiosną.