Turniej piłki siatkowej2009-11-14

W pierwszym dniu do szkoły przyjechały dziewczęta z Wolsztyna, Moch oraz Przemętu. Zwycięzcami okazała się drużyna z Moch, drugie miejsce zdobył zespół z Wolsztyna, a trzecie miejsce zespół z Obry.
    Drugiego Dnia Turnieju gościliśmy drużyny chłopców. Do Obry przyjechała drużyna z Przemętu, Sulechowa oraz Wolsztyna. Spotkania na boisku były bardzo zacięte. Każda z drużyn starała się wypaść jak najlepiej. Zespół z Sulechowa zdobył pierwsze miejsce. Drugą pozycję wywalczyła drużyna z Wolsztyna, a trzecie miejsce zdobyli uczniowie  naszej szkoły.
    Drużynę dziewcząt z naszej szkoły reprezentowały: Woś Żaneta, Chwalisz Natalia, Napieralska Karolina, Hoffmann Sandra, Skrzypczak Katarzyna, Błaszczyk Paulina, Paczkowska Rozalia, Korcz Marta.
    Natomiast drużynę chłopców tworzyli: Poniedziałek Miłosz, Kramarek Bartosz, Szlęk Dawid, Paczkowski Kornel, Szczepaniak Jakub, Zimoch Szymon, Dzioch Mateusz, Wajs Jakub.