Konkurs Informatyczny Tik - Tak2012-06-10

Uczniowie naszego Gimnazjum brali udział w dwóch rankingach. W rankingu indywidualnym uczniów w którym uczeń Krzysztof Piskorz zajął 67 miejsce w kraju uzyskując 440punktów w szkole uzyskując I miejsce, oraz w rankingu szkół, w którym szkoła zajęła 6 miejsce w kraju z  14563 punktami. Ostateczna ilość punktów uzyskanych przez daną szkołę była dzielona przez wszystkich uczniów uczących się w gimnazjum 143 tak więc Gimnazjum w przeliczeniu na jednego ucznia uzyskało 101,84 punktu na jedną osobę co w końcowych wynikach dało 4 miejsce w Polsce.
    Do konkursu zapisało się 88 uczniów. Czynny udział w konkursie wzięło 84 uczniów. 4 uczniów nie wzięło udziału w konkursie ponieważ nie mogli zalogować się do systemu.