Dzień Kobiet 20242024-03-09
       Kwiaty wszelkich gatunków i kolorów. Słodkości i upominki. Tu i ówdzie przemykające grupy chłopców planujących coś w tajemnicy. Na przerwach muzyka i kolorowe baloniki. Tak w skrócie wyglądała dzisiaj atmosfera w naszej szkole. Gwoździem programu był apel poświęcony kobietom i kobietom. Były wiersze, życzenia dla pań pracujących w naszej szkole i to, co najważniejsze - tytuły w kategoriach: Miss Uprzejmości, Miss Uśmiechu, Miss Elegancji i Miss Wiedzy. Chłopcy z klas 4-7 wręczali swoim laureatkom korony, szarfy, medale, kwiaty i upominki. Postarali się docenić nie tylko wybranki, ale i wszystkie koleżanki z klasy. Zagrali bardzo fair play. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim chłopakom za przygotowanie tego wyjątkowego dnia:)