Pożegnanie Pani Julity2024-02-10

Jej przygoda ze szkołą w Obrze rozpoczęła się 16 lat temu jako nauczyciel wychowania fizycznego. W dorobku zawodowym była też praca w świetlicy szkolnej. Jako nauczyciel współorganizujący kształcenie towarzyszyła dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadziła zajęcia rewalidacyjne oraz rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne. Ostatnie lata pracy w szkole w Obrze to funkcja pedagoga szkolnego. Koleżanka Julita była bardzo zaangażowana w pracę z dziećmi i młodzieżą, prowadzone przez nią zajęcia były ciekawe i atrakcyjne. Do przydzielonych jej zadań i obowiązków podchodziła z rzetelnością i profesjonalizmem. Tryskała pozytywną energią, nie bała się wyzwań, a głowę miała pełną nowych pomysłów.
       Podczas pożegnalnego spotkania, Pan Dyrektor przeprowadził wśród obecnych quiz dotyczący koleżanki Julity. W końcu 16 lat to szmat czasu, udało nam się dobrze poznać i zapamiętać Julitę. Było dużo śmiechu, wspomnień ale popłynęły też łzy, bo przecież pożegnania są smutne. Pan Dyrektor przekazał na ręce Julity grafikę prof. Tadeusza Tuszewskiego oraz życzenia. A my nauczyciele pożegnaliśmy ją na wesoło przyznając tytuł „Pracowitej pszczółki”.