Dzień życzliwości2023-11-22
       Była to okazja do przypomnienia sobie, jak ważną rolę w kontaktach między ludźmi odgrywają takie słowa jak: proszę, dziękuję, przepraszam, dobrze, że jesteś, miło Cię widzieć. W naszej szkole mimo pochmurnej pogody zaświeciło słońce, ponieważ cała społeczność szkolna ubrana była na żółto. Klasy zaprezentowały przygotowane przez siebie plakaty, na których znalazły się miłe, życzliwe hasła, promujące dzisiejsze święto. Uczniowie wybierali w swoich klasach najbardziej życzliwą osobę, brali udział w klasowych challengeach życzliwości oraz wykonywali łańcuchy życzliwości.
      Szkoła ozdobiona była kolorem żółtym, nie mogło zabraknąć balonów, odrywanek z pozdrowieniami, miłymi słowami, emotek, cukierków, serduszek pełnych ciepłych słów oraz spontanicznych zdjęć.
Miłym akcentem dzisiejszego święta był filmik pod hasłem „Słowa mają moc” prezentujący radosne oblicze naszej szkoły wyświetlany na świetlicy szkolnej. Douglas Williams powiedział „Życzliwość to nie akt, to jest styl życia.” mamy nadzieję, że pozytywne nastawienie do świata i siebie nawzajem pozostanie z nami na dłużej, będzie nam towarzyszyć cały czas.
      Serdecznie dziękujemy wszystkim tym osobom, które przyczyniły się do tego, aby dzisiejsze świętowanie odbyło się w przyjemnej, radosnej, serdecznej atmosferze.