Dzień Świętości2023-11-02
       Od św. Tereski, Łucji, Jadwigi poprzez św. Piotra, Pawła, Franciszka, Dominika - zaroiło się od świętych, którzy uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych. Następnie śpiewali oraz tańczyli na wspólnym spotkaniu w świetlicy szkolnej. Dzieci zaprezentowały między innymi takie utwory, jak: "Taki duży, taki mały może świętym być", "Musisz stać się dzieckiem, by pójść do nieba", "Jestem rybakiem Pana", "Mały Franek" i wiele innych. Każda klasa przedstawiła swoją piosenkę o świętości. Serdecznie dziękujemy Ojcu proboszczowi, który rozpoczął uroczyście Dzień Świętości oraz podzielił się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczniów, zarówno tych małych jak i tych dużych. Poprzez takie spotkania przybliżamy się do świętości i stajemy się lepszymi ludźmi, pamiętając o drugim człowieku, pomagając rodzicom, słabszym, chorym i cierpiącym na wzór świętych, którzy zawsze kochają Pana Boga i bliźniego.