Projekt warsztaty taneczne i wokalne w "Centrum Edukacji - Kreatywny Zakątek"2023-08-20
       Stowarzyszenie Przyjaciół Obry rozpoczęło realizację  Projektu  „Warsztaty taneczne, wokalne, szachowe dla dzieci w „Centrum Edukacji – Kreatywny Zakątek”. W ramach konkursu WIELKOPOLSKA WIARA organizowanym przez Centrum PISOP w Poznaniu –  współfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030. Czas trwania Projektu 01.05.2023 do 2.09.2023. Projekt  prowadzony jest w  „ Centrum Edukacji – Kreatywny Zakątek” czyli na sali wiejskiej w Obrze  oraz w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Obrze oraz w ogródku na plaży.  W projekcie biorą udział  dzieci z klas drugich, trzecich i czwartych w wieku od 8 do 11 lat, chłopcy i dziewczynki Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Obrze. Projekt jest skierowany do 36 dzieci, w każdej grupie  jest  po 12 osób.