Poczet sztandarowy2023-06-22
       Nasi uczniowie otrzymali specjalne podziękowania od burmistrza Pana Wojciecha Lisa oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Ekonomicznej i Administracyjnej Oświaty Pani Moniki Bober. Warto wspomnieć, że nasi uczniowie byli najmłodszymi reprezentantami na sali. Naszą szkołę w poczcie reprezentują: Filip Żurawski 6a (chorąży), Lena Michalska 6b (asysta), Maja Senftleben 6b (asysta) oraz Zofia Zapała 6b (asysta). Przy tej okazji jako opiekun chciałabym serdecznie pogratulować i podziękować naszym uczniom za ogromny wkład, jaki wnoszą w życie szkoły i jej godne reprezentowanie. Często jest to czas poświęcony działalności społecznej podczas uroczystości szkolnych, kościelnych czy patriotycznych, nierzadko ten czas jest czasem ciężkiej pracy, podczas gdy rówieśnicy mają wolne. Funkcja w poczcie sztandarowym to honor i zaszczyt. W tym miejscu chciałabym podziękować również wszystkim, którzy ochoczo zastępują swoich kolegów w chwilach ich niedyspozycji: Liliannie Żok i Sebastianowi Nowackiemu.

Alicja Kałka