Uroczyste pożegnanie klas 82023-06-28
        Dyrekcja i wychowawcy klas podziękowali rodzicom za wieloletnią współpracę, wręczyli listy gratulacyjne za osiągnięcia dydaktyczne oraz nagrodzili Absolwentów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na polu dydaktycznym, artystycznym i sportowym. Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za serce włożone w edukację i wychowanie wierszem oraz przepięknym wykonaniem poloneza. Wszystkim Absolwentom życzymy trafnych wyborów edukacyjnych i życzliwych ludzi na nowych drogach Dyrekcja i wychowawcy klas podziękowali rodzicom za wieloletnią współpracę, wręczyli listy gratulacyjne za osiągnięcia dydaktyczne oraz nagrodzili Absolwentów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na polu dydaktycznym, artystycznym i sportowym. Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za serce włożone w edukację i wychowanie wierszem oraz przepięknym wykonaniem poloneza. Wszystkim Absolwentom życzymy trafnych wyborów edukacyjnych i życzliwych ludzi na nowych drogach.