Zakończenie roku szkolnego 2022/20232023-06-27
      Ze względu na pogodę tym razem uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Mszę świętą odprawił ojciec proboszcz Grzegorz Rurański OMI. Promocję do następnej klasy uzyskało 218 uczniów, a  wielu z nich przyszło z uśmiechem na twarzy i z kwiatami, by podziękować swoim wychowawcom oraz nauczycielom za całoroczny trud. Dla pedagogów ogromną radością byli wszyscy, którzy starali się przez ten  rok dać z siebie wiele solidnej pracy, systematyczności i  pilności. 42 uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, ciesząc się z nagród książkowych i braw na forum całej szkoły. Nieliczni odbierali dyplomy za 100% frekwencję,  inni za sukcesy w konkursach ortograficznych, recytatorskich, plastycznych, matematycznych, przyrodniczych, strażackich, profilaktycznych, sportowych lub pracę w grupach łącznikowych z Biblioteką.
      Pan Dyrektor Paweł Rychły  podsumował mijający rok dziękując i gratulując uczniom sukcesów w nauce oraz życzył wszystkim zasłużonego odpoczynku.  Słowa podziękowań zostały także skierowane do rodziców za współpracę, zaangażowanie oraz życzliwość. Wszystkim życzymy słonecznych i pełnych radości wakacji.