Rowerami do Wolsztyna2023-05-23
       23 uczniòw wraz z opiekunami: p. D. Derwich, p. M. Prządką, p. K. Tomys, p. D. Witą, wyruszyło spod szkoły o 7.30., by bezpiecznie wjechać na ścieżkę rowerową w kierunku Wolsztyna. Pierwszym punktem wycieczki było Kino za rogiem, gdzie uczniowie mieli okazję obejrzeć wzruszający film, pt.: "Lew, Mia i ja". Po seansie, rowerzyści udali się na przejażdżkę wzdłuż jeziora Wolsztyńskiego, by bezpiecznie dotrzeć  na miejską pływalnię, która przygotowała dla rowerzystów specjalny parking. Po intensywnych zabawach w basenie i na zjeżdżalni, wygłodniali wycieczkowicze udawali się na wyborną pizzę do restauracji Pico Bello. Opaleni słońcem i zdrowo zmęczeni,  uczniowie wrócili do swoich domów o godzinie 15.00.