czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
III Powiatowe Mistrzostwach w tenisie stołowym
2009-12-23

9 stycznia 2010r. w sali sportowej "Świtezianka" w Wolsztynie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.Od początku zawodów rywalizacja była bardzo zacięta. Wśród reprezentantów naszej szkoły (Jagoda Nowak, Cezariusz Jankowski, Bartosz Głuszczuk) tylko Cezariusz doszedł do finału.
    Po wspaniałej grze Czarek Jankowski zdobył III miejsce. Tylko albo aż dwoma punktami przegrał z Dawidem Krzyżankiem z Wolsztyna (gim nr 1). Turniej wygrał Hubert Marach z Kopanicy.

Trzy pierwsze miejsca maja prawo do udziału w turnieju na szczeblu rejonowym.

redaktor: Justyna Kramska