Gminne i powiatowe konkursy strażackie
2014-03-02

21 lutego w Chorzeminie grupa reprezentantów ZSG w składzie: Michał i Marcin Flieger, Milena Waśko, Maria i Mirosława Jokiel, Dawid Setny, Michał Wajs, Dominik Kaźmierczak, Mateusz Wolnik (Gim) oraz Agnieszka Kulus, Radosław Pabich, Oskar Fryśny, Sławomir Wróblewski i Adrian Ratajczak (SP) stanęła w szranki eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP).
    Konkurs przebiegał w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. Do finału weszli  Michał Flieger, Dominik Kaźmierczak i Michał Wajs; w kategorii szkół podstawowych - Agnieszka Kulus.
    Tydzień później (28 II) w Starostwie Powiatowym odbyły się eliminacje powiatowe.
    Cała nasza czwórka pokazała wysoki poziom zajmując: Michał Wajs – I miejsce (będzie reprezentował Powiat w eliminacjach wojewódzkich), Dominik Kaźmierczak II, Michał Flieger IV oraz Agnieszka Kulus III miejsce.
     Dziękujemy druhom strażakom z OSP Obra: R. Smerdce oraz Sz. Tomysowi za pomoc w praktycznym przygotowaniu - dzięki ich uprzejmości kilkukrotnie byliśmy "z wizytą" w obrzańskiej remizie.

GALERIA: Konkurs strażacki

pobierz zdjęcie k186.jpg.jpg